Reclamezuil TS aluminium zuil onverlicht – met eigen ontwerp reflecterend
Art.nr. IB.15244
Art.nr. IB.15244
Lever je eigen ontwerp/logo aan
Het getoonde product dient als voorbeeld en bevat auteursrecht. Na bestelling kan je je eigen ontwerp/logo aanleveren.
Deze onverlichte zuil basic is de ideale oplossing. De zuil is opgebouwd uit een stevig 5×10 cm vitrineprofiel met daartussen twee aluminium sandwichpanelen waarop jouw ontwerp haarscherp wordt geprint – uiteraard met een duurzame en reflecterende afwerking.
Reclamezuil TS aluminium zuil onverlicht – met eigen ontwerp reflecterend kopen?
Vragen over dit product
Officiële verkeersborden worden in NL gemaakt van aluminium plaatmateriaal en uitgevoerd met een dubbel omgezette rand (DOR). Dit maakt het product hufterproof en superstevig. Bovendien is aluminium ✅ roestvrij en een ✅ 100% recyclebaar materiaal.
Daarnaast zijn de hoeken van een DOR bord iets afgerond, waardoor je je er niet aan kunt bezeren. Vrijwel alle (verkeers)borden in de openbare ruimte worden als Aluminium DOR uitgevoerd vanuit het oogpunt van de veiligheid en duurzaamheid.
Al onze borden worden - tenzij anders aangegeven - voorzien van reflecterende folie. Deze speciale folie weerkaatst licht en is dankzij een zeer hoog helderheidsniveau altijd goed zichtbaar. Hierdoor zijn (verkeers)borden ook in het donker goed te lezen. Dankzij deze folie komt je boodschap in alle omstandigheden goed over.
Er zijn verschillende klassen voor deze folie:
Alle reflecterende folies worden door TrafficSupply daarnaast standaard afgewerkt met een nieuwe, revolutionaire ✅ anti-graffiti beschermlaag (met UV-filter). Alle borden van TrafficSupply zijn (sinds 2019) standaard voorzien van deze unieke extra bescherming.
Lees meer over:
Montageadvies voor het bevestigen van: Reclamezuil TS aluminium zuil onverlicht – met eigen ontwerp reflecterend
De benodigde montagematerialen zijn afhankelijk van de plaats waar je het product wilt monteren.
Na het toevoegen van dit product aan je winkelmandje, kan je onze eenvoudige montagehulp gebruiken om de juiste montagematerialen te selecteren.
Deel jouw ervaring
Wij zijn erg benieuwd naar jouw ervaring over ons product. Laat iemand anders weten hoe het product jouw heeft geholpen.
Jouw beoordeling
Er zijn nog geen reviews geschreven voor:
Reclamezuil TS aluminium zuil onverlicht – met eigen ontwerp reflecterend
Schrijf als eerste een review!
Ben je op zoek naar een duurzame en representatieve informatiezuil voor buiten of wil je jouw bedrijf extra zichtbaarheid geven met een reclamezuil buiten? Deze onverlichte zuil basic is de ideale oplossing. De zuil is opgebouwd uit een stevig 5×10 cm vitrineprofiel met daartussen twee aluminium sandwichpanelen waarop jouw ontwerp haarscherp wordt geprint – uiteraard met een duurzame en reflecterende afwerking.
Je levert eenvoudig je eigen ontwerp aan. Wij zorgen voor een professioneel eindresultaat, inclusief UV-werend anti-graffiti laminaat en reflectie naar keuze (klasse 1 of retroreflecterend klasse 3).
Met deze zuil maak je jouw bedrijf zichtbaar en geef je bezoekers duidelijke informatie, nog vóór ze de voordeur bereiken.
Deze buiten informatiezuil is veelzijdig inzetbaar voor:
✅ Bewegwijzering op parkeerterreinen en bedrijfsterreinen
✅ Reclame of naamsvermelding bij de entree van een kantoor
✅ Informatieborden bij zorginstellingen, scholen of recreatieparken
✅ Verkeers- of bezoekersinformatie op eigen terrein
Wil je de zuil combineren met passende informatieborden voor buiten? Of zoek je specifiek een verkeerszuil met CE-markering? Bekijk dan ook onze reflecterende verkeersborden met eigen ontwerp.
Welke reflectieklasse moet ik kiezen?
Klasse 1 is geschikt voor terreinborden of visuele communicatie overdag. Voor maximale zichtbaarheid bij duisternis of slechte weersomstandigheden kies je retroreflecterend klasse 3.
Kan ik mijn ontwerp volledig aanleveren?
Zeker! Je kunt een kant-en-klaar ontwerp aanleveren of gebruikmaken van onze SignEditor™. Onze productiespecialisten zorgen voor een strakke uitvoering.
Is deze zuil geschikt voor buitengebruik?
Zeker, zowel het aluminium als de optionele stalen afdekkappen zijn weerbestendig en onderhoudsarm.
Kan ik de zuil volledig laten aanpassen aan mijn huisstijl?
Ja, de staanders kunnen in elke RAL-kleur geleverd worden. Ook het ontwerp op de sandwichpanelen is volledig vrij in te vullen.
Is de buitenzuil onderhoudsvrij?
Ja, dankzij het UV-werende en anti-graffiti laminaat blijft de opdruk jarenlang zichtbaar en schoon.
Wat is het verschil tussen afdekkapjes en stalen afdekkappen?
De stalen afdekkappen zorgen voor extra stevigheid én verweren veel minder snel dan kunststof varianten.
Hoe wordt de zuil gemonteerd?
De informatiezuil kan in de grond of op de grond worden gemonteerd. In geval van op de grond kies je voor de optie met bodem montageplaten en in geval van montage in de grond kun je voor grondankers.
Is montage inbegrepen?
Op verzoek leveren we de zuil inclusief montage. Neem hiervoor even contact met ons op.
Met deze reclamezuil of informatiezuil voor buiten geef je jouw locatie direct een professionele uitstraling. Je levert jouw ontwerp aan, wij regelen de rest – inclusief reflecterende opdruk, duurzame afwerking en maatwerk.
Bestel direct via Informatiebord.nl of vraag een offerte aan voor jouw specifieke situatie. We denken graag met je mee!
Stel je vraag aan Veiligheidsbord.nl
Liever telefonisch je vraag stellen?
Wij zijn op werkdagen (van 08:00 tot 17:00) te bereiken op: 038-7920070.
Alle contactgegevens